Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada FatBotter kullanımı hakkında aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

FAQ Image
Genel
Genel sorular

FatBotter, yapay zeka ile web sitelerinize SEO uyumlu makaleler üretmenizi sağlayan bir web uygulamasıdır.

FatBotter, OpenAI şirketinin GPT-3.5 ve GPT-4 dil modellerine API üzerinden istek göndererek çalışmaktadır.

FatBotter araçlarını kullandıkça hesabınızdaki krediden harcarsınız. GPT-4 ile makale 20 kredi, Dall-E ile görsel 5 kredi, GPT-3.5 ile makale 1 kredi, diğer araçlar da 1 kredidir. Kurumsal paket kullanıcıları her kullanım için 1 kredi harcamaktadır.

Profesyonel İşletmeler, amatör bloggerlar, profesyonel web sitesi sahipleri, seo uzmanları, içerik yazarları ve içerik ajansları kullanabilirler.
Kullanım
Genel sorular

Blog yazıları, belirli konular üzerine makaleler, ürün açıklamaları, rüya tabiri, reklam metni, YouTube Shorts metni ve wordpress sitenize kullanıcı yorumları yazdırabilirsiniz.

FatBotter ile makale yazdırırken 40 ayrı dil, 15 ayrı yazım stili, GPT-3.5 Turbo veya GPT-4 Turbo modelleri, 2-10 arasında alt başlık seçimi, anahtar kelimeler, meta açıklama, odak anahtar kelime, blog özeti, makalenin en altına schema standartlarında sık sorulan sorular, öne çıkan görsel ve makalenin alt başlıklarına Dall-E 3 ile görsel eklemesi yapabilirsiniz.

Elinizde çok fazla yazdırmak istediğiniz makale başlığı varsa bunları FatBotter'a aynı anda yükleyip, arka planda yazdırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu yükleyeceğiniz konu başlıklarınızın alt başlıklarını FatBotter sizin için üretebilir ya da excel dosyası ile alt başlıklarınızı da belirterek arka planda istediğiniz gibi makalalelerin yazılmasını sağlayabilirsiniz.

FatBotter panelinize eklediğiniz wordpress sitelerinizin yayınlanmış içeriklerini aracımız ile tarayabilir, istediğiniz eski içeriğinizi tekrardan GPT-3.5 Turbo ya da GPT-4 Turbo modelleri ile yeniden yazdırabilirsiniz. İşlemler arka planda yapılmakta olup, makaleniz yazıldıktan sonra içeriğinizin tarihi güncellenmektedir.

FatBotter ile iki farklı şekilde ürün açıklaması oluşturabilmektesiniz. WooCommerce web sitenizi API ile FatBotter panelinize bağlayıp, tüm ürünlerinizin açıklamasını GPT-4 Turbo modeli ile yeniden yazdırıp güncelleyebilirsiniz. Bir diğer kullanım şeklimiz ise tekli ürün açıklaması oluşturma aracımızdır. Bunda ise sizin ürün ya da hizmet hakkında bir takım bilgiler sunmanız gerekmektedir. Ürün adı ve bazı ürün açıklamalarını sisteme verdikten kısa bir süre sonra yeni ürün açıklamanız hazır olacaktır.

FatBotter ile Dall-E yapay zeka görselleri üretmek mümkündür. İster istediğiniz bir konu ya da prompt ile tekli olarak görsel üretebilirsiniz, isterseniz de yazılan makalenizin alt başlıklarına otomatik olarak Dall-E yapay zeka görselleri üretebilirsiniz.

FatBotter ile YouTube Shorts metni yazdırmak için tek yapmanız gereken YouTube Shorts metni oluşturucumuza girmek ve istediğiniz konu başlığını yazmak. Kısa bir süre sonra YouTube Shorts metniniz hazır olacaktır.

FatBotter ile rüya tabiri yazdırmak için tek yapmanız gereken rüya tabiri oluşturucumuza girmek ve istediğiniz rüya tabiri konu başlığını yazmak. Kısa bir süre sonra rüya tabiriniz hazır olacaktır.

FatBotter ile reklam metni yazdırmak için tek yapmanız gereken reklam metni oluşturucumuza girmek ve istediğiniz reklam metni konu başlığını yazmak. Kısa bir süre sonra reklam metniniz hazır olacaktır.

Makale başlığını istediğiniz bir anahtar kelimede üretebileceğiniz gibi, panelinize eklemiş olduğunuz WordPress sitelerinizi tarayarak da benzer başlıklar üretilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca rakip WordPress sitelerin adını girerek de yeni başlıklar üretebilirsiniz.

Evet, makalenizi yazdırırken 2 ile 10 arasında alt başlık üretebilirsiniz.

FatBotter ile blog özeti yazdırmak için tek yapmanız gereken blog özeti istediğinizi makaleyi yazdırırken seçmek.

Makalenizi yazdırırken schema desteğine sahip veya schema desteği olmadan da sık sorulan sorular oluşturabilirsiniz. Sadece seçim yaparak kolayca makaleye sık sorulan sorular eklemeniz mümkündür. Ayrıca akordiyon şeklinde de sss ekleyebilirsiniz.
OpenAI
Genel sorular

FatBotter, OpenAI şirketinin GPT-3.5(gpt-3.5-turbo-1106) ve GPT-4(gpt-4-1101-preview) dil modellerini ve Dall-E 3 görsel üretim modelini kullanmaktadır.

GPT-3.5 modeli Ocak 2022'ye kadar bilgi sahibi iken GPT-4 modeli ise Nisan 2023 tarihine kadar bilgi sahibi. Eğitildiği veri farkı bakımından, arasında hem kalite hem de fiyat açısından büyük fark bulunmaktadır. GPT-4 maliyeti GPT-3.5 Turbo modeline göre 20 ila 30 kat daha maliyetli olabilmektedir.

FatBotter panelinizde yazdırdığınız her makale için oluşan maliyet gösterilmektedir. Ancak gpt3.5 ile 1000 kelimelik Türkçe bir makale ortalama 40 kuruş civarındadır. GPT-4 ise bu maliyet 5-6 lirayı bulabilmektedir.
Farklı bir sorunuz var mı?
Lütfen bize sorun

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

SATIN AL